נזקי אש

אחת הסכנות הגדולות ביותר העורבות לכל בעל בית ולכל דייר בכל סוג של מבנה היא סכנת השריפה.
לאורך השנים אנו שומעים ומכירים הרבה מאוד מקרים של שריפות כתוצאה ישירה מרשלנות של דיירי הבית.

במקרים רבים חוסר זהירות וחוסר תשומת לב מובילים אחר כך לאבדות בנפש וכמו כן לנזקים כבדים מאוד לביתם ולרכוש. חשוב מאוד לדעת כי ניתן למנוע הרבה מאוד מכל אותן שריפות. אולם במקרה של נזקי אש חשוב מאוד לדעת לפנות אל המומחים לטיפול בתחום זה.
 
איך ניתן להימנע מנזקים הנגרמים מאש? מה עושים במקרה של נזק אש?
איך ניתן לשקם את המבנה במהירות? אילו שירותים מציעים בחברת אפיקי מרום? מי הם אנשי המקצוע של חברת אפיקי מרום?


כאמור אחת ההתמחויות של חברת אפיקי מרום היא טיפול בכל סוג של נזקי אש. לחברת אפיקי מרום יש את כל הנדרש על מנת לחזיר בית או את דירה לקדמותה. שיקום מבנה לאחר שריפה הוא עניין למקצוענים ועל כן בחברת אפיקי מרום ניתן למצוא את הצוות המקצועי המעולה ביותר אשר רכש הרבה מאוד ידע וניסיון בתחום שיקום נזקי אש.

חשוב מאוד לדעת כי לעיתים נזק כתוצאה משריפה עשוי להיות מורכב מאוד. שריפה יכולה לגרום להיחלשות של יסודות המבנה ועל כן חשוב מאוד לעשות שימוש בכל האמצעים המתקדמים ביותר על מנת לוודא כי לאחר שיקום המבנה הוא אכן יהיה בטוח למגורים.

שיקום שריפות? נסו את שירותי חברת אפיקי מרום!

חשוב לדעת כי במקרה של שיקום שריפות אין להתפשר בבחירת חברת השיפוצים שלכם. לחברת אפיקי מרום חוות דעת חיוביות רבות מלקוחות רבים. לאורך השנים נוספו עוד ועוד לקוחות מרוצים אל מעגל הלקוחות של חברת אפיקי מרום. כמו כן ניתן למצוא בין לקוחות החברה לקוחות עסקיים, חברות וארגונים, מוסדות וכו'.


שיקום בתים? מה עוד בחברת אפיקי מרום?

מבחר גדול ומרשים ביותר של שירותים הכולל טיפול בנזקי מים, שיקום בתים לאחר שריפות, כל סוגי השיפוצים, שאיבות מים וביוב, ייבוש קירות ורצפות ועוד. ייעוץ והכוונה וליווי צמוד לאורך כל הדרך.